Новинка
-8%

Ікона Свята Родина посріблена фірми SOVRANI 12x 17 см.
2 822 ₴
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: B2644.12/17см.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона виконання на дереві з використанням срібла. Ікона виготовлена в Італії. Оклад виконаний із спеціального металевого сплаву з покриттям сріблом за технологією PVD.
Розмір іконки 12 x 17 см
Розмір 12 x 17 см
Висота, см 17
Ширина, см 12
Розміщення Домашні
Колір Сріблястий
Матеріал Дерево, Срібло
Країна-виробник товару Італія
Країна реєстрації бренду Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sovrani |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір рамки | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴
- Спосіб упаковки: В комплекті з іконою є спеціальна подарункова упаковка та тканинний кейс у середині упаковки щоб запобігти пошкоджень ікони



