НовинкаПодарунок
-2%

Сережки срібні 925 проби з оніксом і фіанітом.
2 868 ₴
2 798 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1102.10р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні 925 проби з оніксом і фіанітом.»
Сережки срібні 925 проби. вага виробу 4.82 г.вставка ім.оникс.куб. цирк. ,Вага вставок 1.66 г. Срібло родоване. Виробник ОРІЯНА.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Онікс, Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний, Натуральний |
| Колір каменів | Білий, Чорний |
| Вага каменів | 1.66 ct |
| Тематика малюнка/форми | Подарунок, Кругла форма, Вечірка |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 4.82 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 798 ₴









