ТопПодарунок
-9%

Срібний родований ланцюжок 925 пр. нонна 030. 40 см.
768 ₴
698 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90120203041р-40. 1.7г.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний родований ланцюжок 925 пр. нонна 030. 40 см.»
Характеристики:
- плетіння ланцюга: нонна.
- розмір: 40 см
- вага: 1.70 г.
- матеріал: срібло 925 родоване.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 1.7 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴




