Топ
-9%

Ікона в авто.AE0873/1. ATELIER.
438 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: AE0873/1.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона в авто посріблена з золотом.виконана на деревяній основі з посрібленням та позолотою. срібло 999.95 проби.розмір 35 мм./85 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atelier |
| Країна виробник | Італія |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дорогоцінний метал |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Колір рамки | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








