Топ
-8%

Ювелірний шнур зі срібними позолоченими вставками 925 проби із шовку. 50
1 188 ₴
1 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: рк6228.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| YEWEL CASE. | Виробник. |
| 925 проби | Срібло |
| 45 СМ. | Розмір |
| 1.52 г. | Заг. маса |
| 1.52 г. | Маса ДМ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Вага | 1.52 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Подарунок |
| Розмір | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


