ТопПодарунок
-10%

Комбінований " Божа Матір Підвіс з молитвою " родований з золотом.
3 868 ₴
3 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 226пр.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комбінований " Божа Матір Підвіс з молитвою " родований з золотом.»
Підвіс срібло 925 проби.срібло родоване.Золото 375 проби.вага виробу 6.26 г. Вага золота 0.08 г. Вага срібла 6.18 г. розміри висота 38 мм. ширина 20 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Прямокутна форма, Серце, день святого Валентина, Релігія/Хрестики |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925/375 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Чорний, Білий, Жовтий |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 6.26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 498 ₴








