ТопПодарунок
-7%

Сережки срібні родовані протяжки з фіанітами.
2 787 ₴
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0647.30р.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні родовані протяжки з фіанітами.»
Сережки срібні 925 проби,родовані. вага виробу 3.88 г. вага вставки 0.21 г. довжина 80 мм.. Виробник ORIANA. Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріяна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Вага каменів | 0.21 ct |
| Тематика малюнка/форми | Овочі, Янголята/феї, Східні мотиви, Фрази/слова, Музика, Люди, Військова, Цифри, Овальна форма, Прямокутна форма, Квадратна форма, Кругла форма, Релігія/Хрестики, Ієрогліфи, Весілля, Бантики, Подарунок, Мереживо, Торжество, Вечірка, Випускний |
| Тип застежки | Петля |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 3.88 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴









