Топ
-8%

Хрестик прямий срібний 925 проби з розп'яттям.
435 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3700-ч.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестик срібний 925 проби. покриття чорніння. .Довжина хрестика 32 мм ширина 15 мм, вага 0.70 г. , якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний, Білий |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.7 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








