НовинкаПодарунок
-4%

Хрестик золотий 585 проби з фіанітами.
16 320 ₴
15 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 270141.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик золотий 585 проби з фіанітами.»
Довжина хрестика 31 мм. ширина 17 мм. золото 585 проби. вага виробу 2.40 г. бренд ТАНГО. якщо потрібна будь-яка додаткова інформація пишіть нам !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tango |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма, Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Білий, Червоний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Вага каменів | 0.126 ct |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 2.4 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 598 ₴




