ТопПодарунок
-4%

Сережки золоті конго (Кільця) 585 проба.30 мм.
15 028 ₴
14 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 460068.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки золоті конго (Кільця) 585 проба.30 мм.»
Сережки золоті ,золото 585 проби , вага виробу 2.21 г. діаметр 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tango |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Червоний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Білий |
| Вага каменів | 0.614 ct |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Кругла форма |
| Тип застежки | Кільце |
| Вид каменю | Штучний |
| Ширина | 1.5 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вага | 2.21 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 498 ₴




