ТопПодарунок
-4%

Сережки золоті 585 пр. з фіанітами та емалью.
23 468 ₴
22 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: 420015е.
+380 (67) 779-09-17
Фоп Хомик В.М.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 140 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки золоті 585 пр. з фіанітами та емалью.»
Сережки золоті 585 проби.
Вага 3.45 г.
Виробник ТАНГО.
Метал Золото
Колір металу Червоний
Вставка Фіаніт. Емаль.
Колір вставки білий.
Стать Жіноча .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tango |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 585 |
| Колір металу | Червоний |
| Камені вставки | Емаль, Фіаніт |
| Колір каменів | Білий |
| Вага каменів | 0.135 ct |
| Тематика малюнка/форми | Ієрогліфи, Фрази/слова, Цифри, Прямокутна форма, Квадратна форма |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Вага | 3.45 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 498 ₴





